17.06.2021 | 15:53

Сьогодні, 17 червня 2021 року, фахівці обласної служби зайнятості  провели онлайн навчання на тему: «Професійний відбір: алгоритм надання послуги та відображення в ЄІАС»  для технологів, профконсультантів, консультантів роботодавців міськрайонних філій Чернівецького ОЦЗ.

Заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва звернула увагу учасників заходу на відпрацювання алгоритму взаємодії різних ланок служби зайнятості. За її словами, це покращить якість відбору претендентів на заявлені вакансії та задовольнить потреби роботодавців в кваліфікованих працівниках.

 Фахівець відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук презентувала фахівцям філій процедуру проведення професійного відбору та її відображення в Єдиній інформаційно-аналітичній системі державної служби зайнятості, яка здійснюється фахівцями з профорієнтації. Зокрема, проведення професійного відбору працівників здійснюється відповідно до вимог конкретного виду професійної діяльності  та посади на замовлення роботодавців для працевлаштування шукачів роботи на заявлені вакансії, або перед направленням на професійне навчання, підвищення кваліфікації чи стажування з подальшим працевлаштуванням.

Начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Світлана Глібіцька звернула увагу на застосування в роботі консультантів роботодавця елементів рекрутингу. Це зокрема, підготовка та формування заявки на пошук персоналу на заявлені роботодавцем вакансії.

На навчанні також йшлося про оновлення описів професій, які користуються попитом на сучасному ринку праці, використання нових креативних форм.