28.10.2020 | 13:43

Завдяки підтримці фахівців служби зайнятості буковинець Олександр Мігрін нині має роботу за фахом, який у свій час здобув на виробництві, і успішно працює. 

Житель с. Киселів, що на Кіцманщині, Олександр Мігрін опанував всі тонкощі  роботи електромонтера з експлуатації розподільчих мереж. Останні 8 років з 22-х – працював на підприємстві ТОВ «РОЗМА». Обставини склались так, що умови праці дещо змінились і йому довелось звільнитись.

Перебуваючи на обліку в Кіцманській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості,чоловік вивчав техніку пошуку роботи та отримав низку консультацій фахівців служби зайнятості. І хоча за плечима Олександра Мігріна було вже понад сорок років, він не втрачав надії і наполегливо шукав роботу, адже сподівався, що потреба у працівниках з таким досвідом, як він має, є!  Чоловікові врешті вдалося працевлаштуватись за фахом.

Нині він працює на підприємстві ТОВ ВКП «Чернівецький завод теплоізоляційних матеріалів» електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування. Олександр Мігрін переконався: робота є, головне – бажання працювати.