15.10.2020 | 16:46

Це – історія жителя Сторожинеччини, котрий віддав понад три десятиліття одній роботі і втратив її. Зневіру перемогла впевненість. І в цьому допомогли фахівці служби зайнятості. Столяр Василь Філіп має нову роботу.

Фахівці Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості постійно спілкуються з людьми, що втратили роботу. В багатьох очах неважко прочитати відчай. Хтось не може змиритись з втраченим соціальним становищем і тому боляче реагує на пропозиції служби зайнятості, а хтось безмежно радий можливості бідь-якій можливості отримати роботу, навіть за незначну оплату праці.

Коли Василь Філіп втратив роботу та хоч якусь стабільність, його огорнув страх за завтрашній день, постало питання «де знайти роботу?». У зрілому віці, пропрацювавши понад тридцять років столяром, довелося звернутися в службу зайнятості.

Відчувались скептичні нотки у голосі Василя Дмитровича, мовляв, кому потрібні люди такого віку, а ще часто  він нарікав на оплату праці у вакансіях. Фахівець служби зайнятості Марія Хрестик запропонувала  чоловікові роботу столяра в ПРАТ «Імпульс», домовилась з роботодавцем про співбесіду.

Зустріч дала позитивний результат, і з дванадцятого жовтня Василь Дмитрович працює. Фахівці служби зайнятості переконані: головне зробити все, щоб людина не розгубилася, не втратила надії і отримала роботу, а разом із цим стабільність, впевненість у своїх силах, віру, що завтрашній день буде чудовим.