25.01.2023 | 10:28

Одним з актуальних напрямків в роботі служби зайнятості з роботодавцями, є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Компенсація виплачується впродовж одного року за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Отримати її можуть роботодавці у разі працевлаштування на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та суб’єкти малого підприємництва, котрі працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Впродовж 2022 року Сторожинецькою районною філією Чернівецького обласного центру зайнятості були працевлаштовані 25 безробітних на новостворені робочі місця (з них  2 особи, які належать до соціально-вразливих груп населення, 23 – в пріоритетних видах економічної діяльності), шляхом відшкодування 5 роботодавцям  єдиного соціального внеску.

Загалом роботодавцям Сторожинеччини  у 2022 році відшкодовано ЄСВ на загальну суму 247,1 тис. грн.

Співпраця з роботодавцями Сторожинеччини щодо працевлаштування безробітних шляхом надання компенсації продовжується, оскільки цей вид послуг – не лише крок вперед у зміцненні партнерських відносин з роботодавцями, але і стимул до створення нових робочих місць.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть за номером телефону 0372523960.