19.11.2020 | 11:37

 

У Кіцманській гімназії працює відділення «Наук про Землю» при Буковинській академії наук учнівської молоді. Цьогоріч у планах педагогів підготувати  наукову роботу на тему: «Географія безробіття Кіцманщини». Вчитель географії Кіцманської гімназії Галина Гудима з учнями, які допомагають у написанні наукової роботи, звернулась за допомогою до фахівців Кіцманської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Заступник директора Наталія Петлюк ознайомила школярів з 30-річною історією виникнення служби зайнятості з переліком послуг, що надає служба.

Наталія Петлюк розповіла, про причини виникнення безробіття на Кіцманщині, як служба зайнятості допомагає їм знайти роботу, зокрема проводить мотиваційні семінари, готує до співбесіди з роботодавцем, підшуковує вакансії, у разі потреби організовує стажування та професійне навчання.  А також йшла мова про вакансії, які затребувані на ринку праці району.

Олена Галіцька, начальник відділу активної підтримки безробітних філії провела ознайомчу екскурсію, розповіла про процес обслуговування клієнтів служби зайнятості, роботу в умовах карантинних обмежень та запросила учнів гімназії на «День відкритих дверей» після закінчення карантину.