12.08.2019 | 15:58

12 серпня 2019 фахівці Глибоцької районної філії Чернівецького ОЦЗ провели засідання клубу «Між нами жінками», щоб допомогти учасницям визначитись у професійному сенсі та побудувати стратегію пошуку роботи.

На захід запросили майстриню Ганну Руснак, яка займається виготовленням прикрас та пошиттям постільної білизни.  Жінка поділилася розповіла про своє захоплення і провела «майстер-клас».

Директорка Глибоцької районної філії Чернівецького ОЦЗ Лілія Гринчешен, звертаючись до учасниць клубу наголосила: «Служба зайнятості проводить значну роботу з реалізації державної гендерної політики щодо сприяння зайнятості жінок: допомагає в пошуку підходящої роботи, сприяє у навчанні новим професіям та спеціальностям, підвищенні кваліфікації, участі в оплачуваних громадських роботах, залучає до різноманітних заходів, семінарів, тренінгів та засідань клубів.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних філії  Галина Киселиця зауважила:  «Сьогодні для багатьох українських жінок кар’єра набуває важливого значення, адже це - можливість займатися улюбленою справою, самореалізації, особистого зростання».

Під час клубного засідання  йшлося не лише про стан ринку праці в районі, а й про особливості зайнятості жінок у сучасних умовах. Учасниць клубу «Між нами жінками» ознайомили також з актуальними вакансіями.