09.10.2019 | 16:43

З метою організації роботи щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом до Збройних сил України представники Чернівецького обласного військового комісаріату спільно з фахівцями Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості 9 жовтня презентували шукачам роботи вільні посади у підрозділах ЗСУ.

У заході взяли участь командир відділення 80 окремої десантно-штурмової бригади м. Чернівці Юрій Скриндіца, командир відділення 8 гірсько-штурмового батальйону 10 бригади Степан Карлійчук та старший солдат відділення зв’язку та інформатизації Вижницького районного військового комісаріату  Юрій Герецун. У заході взяв участь також заступник начальника відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Вижницького місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Олександр Пилип’юк.

Представники військових частин ознайомили присутніх з актуальними посадами рядового та сержантського складу та розповіли про укладання довгострокових та короткострокових контрактів на проходження військової службитощо.

Степан Карлійчук зауважив, що на ринку праці військова служба за контрактом у ЗСУ є однією з найбільш високооплачуваних.. Якщо у шукача роботи немає відповідної підготовки, його направляють до навчального центру. Після проходження навчання претендента беруть на службу.

Олександр Пилип’юк надав інформацію про перелік пільг, які гарантує держава учасникам бойових дій, та розповів про умови укладання та розірвання контакту строкової служби.

На завершення заходу представник військового комісаріату Юрій Герецун запросив усіх, хто бажає вступити на військову службу за контрактом, звертатися безпосередньо у місцевий військовий комісаріат.