25.09.2020 | 16:10

Путильська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості відновила надання послуг, з урахуванням санітарних норм та вимог, особам,  що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Одна з клієнток Олеся Яновська, днями зареєструвалась в Путильській  районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості, а сьогодні,  25 вересня 2020 року,  мала  професійну консультацію у фахівця.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алла Горбан розповіла про сервіс служби зайнятості «Електронний кабінет безробітного». Клієнтка одразу надала власну адресу електронної пошти та дані для реєстрації, за допомогою яких успішно авторизувалася та отримала  доступ до власного електронного кабінету в службі зайнятості. А також безробітна отримала інформацію  щодо можливості  розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування на міжнародній  освітній  платформі Coursera і виявила бажання пройти курси.

Але перш ніж приступити до онлайн  навчання,  Олеся вирішила пройти тестування з допомогою фахівця на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа» Державної служби зайнятості.

Завдяки ефективності надання послуг працівниками служби зайнятості безробітні впевнено крокують до успіху та досягають поставлених цілей.