18.06.2021 | 15:34

17 червня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Чернівецької міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості Ігоря Хомича та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Наталії Чорногуз з директором ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна» Олександром Бафановим та начальником відділу персоналу  Світланою Чорною.

Підприємство входить до складу концерну Sumitomo Electric Bordnetze – провідного світового виробника кабельної продукції.  

На підприємстві організована повноцінна робота з усіма процесами, характерними для закордонних заводів такого типу. За словами  директора ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна» Олександра Бафанова,  підприємство дбає про своїх працівників – гарантує їм офіційне працевлаштування та офіційну зарплату, оплачувану щорічну відпустку, забезпечує їх спецодягом. Навчання висококваліфікованих фахівців і створення хороших умов праці для роботодавця  на першому  місці.

З Чернівецькою обласною службою зайнятості  підприємство співпрацює з травня 2016 року.

Під час робочої зустрічі обговорено результати цієї співпраці та намічено шляхи подальшого співробітництва у вирішенні кадрових питань підприємства в умовах  розширення обсягів виробництва.

За словами керівника підприємства, на сьогоднішній день на підприємстві відкрито 50 вакансій в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів.

За результати зустрічі досягнуто домовленості для оперативного підбору необхідних працівників провести 25 червня 2021 року у приміщенні ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна» міні-ярмарок вакансій для осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості та  для шукачів роботи з повного ринку праці.