07.11.2018 | 11:17

Директор Новодністровської міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості Валентина Вовківська та Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев під час робочої зустрічі підписали Договори про спільну діяльність щодо зайнятості жителів Новодністровської ОТГ та профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

В ході зустрічі обговорили питання щодо перспектив економічного розвитку ОТГ, зайнятості жителів громади,  співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами. Обговорили також питання організації оплачуваних громадських  робіт, адже в новому бюджетному році буде можливість передбачити кошти у бюджеті громади та проводити такі роботи і на території села Ломачинці,  що входить до складу ОТГ, а не тільки у Новодністровську.

Для підвищення якості обслуговування жителів Новодністровської ОТГ при міській раді буде створено інформаційний куточок з розміщенням відповідної інформації та послуг, що надає служба зайнятості населенню та роботодавцям, а також віддалене робоче місце фахівця для надання консультацій з питань законодавства про зайнятість та інших питань в межах компетенції служби зайнятості.