оп
17.01.2019 | 14:02

16 січня 2019 року у с. Рукшин Хотинського району фахівці служби зайнятості спілкувалися зі школярами, які навчаються у випускних класах, аби допомогти їм визначитися з професійним майбутнім. 

Директор Хотинської районної філії Чернівецького обласного  центру зайнятості Андрій Бринь та начальник відділу активної підтримки безробітних  філії Наталія Гончаренко презентували  учням 11 класів Рукшинської ЗОШ І-ІІ ступенів послуги служби зайнятості та програму комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів.

Н аталя Гончаренко розповіла, що служба зайнятості запровадила онлайн сервіси, зокрема з профорієнтації. А це дає можливість школярам дистанційно  пройти тестування щодо визначення схильностей до тих чи інших професій. Поглибене тестування можна пройти на веб-базованій платформі ДСЗ «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».  За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно до особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.  

Директор Хотинської районної філії Чернівецького ОЦЗ Андрій Бринь наголосив, що вибір майбутньої професії має відбуватись не тільки за визначеними результатами профдіагностичного обстеження, а й з урахуванням вимог ринку праці, перспектив розвитку регіону. А також зосередив увагу випускників на можливості вступу до вищих військових навчальних закладів.