19.11.2020 | 12:12

На Кіцманщині служба зайнятості визначає пріоритетні напрямки співпраці з представниками органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад. Про це, зокрема, йшлося 19 листопада 2020 року  під час робочої зустрічі з головою Кіцманської міської ОТГ Сергієм Булегою.

Кіцманська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з об’єднаними територіальними громадами. Адже зайнятість населення є запорукою розвитку громади. Тож фахівець філії Лариса Маковійчук поінформувала про послуги служби зайнятості, які надають і дистанційно за допомогою електронних сервісів.

Також учасники зустрічі обговорили питання щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та  роботодавців, перспективи розвитку громади та можливості створення нових робочих місць, сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізацію зайнятості населення громади,  адже саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.

Лариса Маковійчук розповіла про можливості надання виїзних соціальних послуг на території громади та організації громадських робіт. Відтак жителі міста та села матимуть, хоч і тимчасові, але працю і заробіток, а роботодавці – необхідних працівників для виконання певних робіт.