оп
11.02.2019 | 15:25

На Сокирянщині шестеро безробітних після стажування на робочому місці отримали роботу, ще одна зареєстрована особа стажується на посаді кухаря.

Підвищити кваліфікацію безробітним  можна під час стажування на робочому місці. Для роботодавців – це найкращий спосіб задовільнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновити свої трудові навички, адаптуватися до нових умов праці.

Одним із роботодавців, що тісно співпрацює з Сокирянською районною філією Чернівецького ОЦЗ,  є сім’я фізичних осіб – підприємців Тетяна та Олександр  Кіструги.  Наразі  працевлаштували 6 безробітних та шукаючих роботу громадян на посади: завідувач поверху готелю, бармен, продавець продовольчих товарів, прибиральник службових приміщень.

Нині проходить стажування безпосередньо на робочому місці перед працевлаштуванням зареєстрована безробітна  Юлія Чебоненко за професією (на посаді) кухар. За час стажування безробітна вдосконалила свої професійні якості: технологію приготування страв європейської та української кухонь, складання святкового, банкетного меню тощо. Нині стажерка вже адаптувалася на майбутньому місці роботи до умов праці.

Роботодавець задоволений такою співпрацею з районної філією, адже враховані їхні інтереси при формуванні трудового колективу, оскільки мають можливість підготувати фахівця без зайвих матеріальних витрат.