25.03.2019 | 13:33

25 березня 2019 року у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету відбувся Ярмарок кар’єри - 2019 «Зроби крок до успішного майбутнього», який проводять, щоб допомогти студентам та випускникам працевлаштуватись.

Студенти цього вищого навчального закладу, зокрема випускних курсів, зібралися тут, аби поспілкуватися безпосередньо з роботодавцями і знайти бажану роботу.  Долучилися до ярмарку кар’єри і фахівці Чернівецького обласного центру занятості. Адже нині є понад 1300 актуальних вакансій, а дехто зі студентів не збирається чекати закінчення навчання, а вже прагне працевлаштуватись, щоб мати додатковий заробіток.  До прикладу, гнучкий графік роботи касира в одному з торговельних закладів міста підходить студентці другого курсу. Дівчина хоче суміщати навчання з роботою і отримувати відповідну платню. Тож фахівці Чернівецького ОЦЗ Ігор Мельничук та Олена Островська допомагали студентам підібрати роботу, інформували про наявні вакансії та перспективи подальшого працевлаштування, а профорієнтатор Марія Івасюк розповідала, як складати резюме, портфоліо шукача роботи, та для тих, хто ще остаточно не визначився з професійним майбутнім, пропонувала пройти тестування на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», а також – онлайн курси, зокрема з вивчення іноземної мови.

Нагадаємо, що обласна служба зайнятості співпрацює з ЧТЕІ КНТЕУ і постійно долучається до таких заходів, аби якомога ширше інформувати студентську молодь про можливості знайти роботу до душі і затребувану на ринку праці.