28.01.2022 | 10:50

      Для шукачів роботи фахівці Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості організували два заходи: мініярмарок вакансій та презентацію роботодавця.

   Мініярмарок вакансій

   У Чернівцях відбувся мініярмарок вакансій на замовлення  роботодавця, а це відокремлений підрозділ «Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця».  20 безробітних чернівчан завітали до філії, також долучилися онлайн і безробітні Глибоччини, Заставнівщини, Кіцманщини та Хотинщини, котрі відповідали вимогам роботодавця. Нині працедавець має такі вільні посади: черговий стрілочного поста, регулювальник швидкості руху вагонів, станційний технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів. Представниця роботодавця  розповіла шукачам роботи про умови праці на підприємстві, обов’язки працівників, рівень заробітної плати, пільги, медичне страхування та оздоровлення. Перспективою працевлаштування зацікавились четверо безробітних, яких запросили на співбесіду безпосередньо до роботодавця.

   Презентація роботодавця

   Також у філії презентували роботодавця. Тож безробітні мали можливість ознайомитися з діяльністю підприємця Корнеля Череучука, який займається торгівлею продовольчими товарами у магазині «Максима» та планує відкриття ще одного. Наразі потрібні продавці продовольчих товарів та адміністратор. Учасники заходу, а це 10 безробітних та 1 шукач роботи дізналися з перших уст про умови праці, розмір заробітної плати тощо.  Охочих отримати роботу запросили на співбесіду задля подальшого працевлаштування.