05.12.2018 | 09:56

4 грудня 2018 року в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка в рамках проекту «Книгозбірня – профорієнтаційний майданчик для молоді» відбулася зустріч фахівців служби зайнятості зі студентами Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету.

Провідний фахівець з профорієнтації Чернівецького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук презентувала студентській       молоді електронні сервіси державної служби зайнятості. Слухачі ознайомилися з можливостями електронної черги, дізналися про зручність електронного кабінету шукача роботи та дистанційного помічника пошуку роботи «Smartjob».

Особливу увагу лектор наголосила на потужному ресурсі профорієнтації: Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності найбільше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості, усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання. Завдяки тестуванню Soft Skills користувач зрозуміє свої сильні сторони та конкурентні переваги, а також додаткові навички, якими бажано опанувати.

Також студенти отримали інформацію та посилання на навчальні онлайн-ресурси, які допоможуть розвинути необхідні навички.