14.02.2020 | 13:53

14 лютого 2020 року фахівці Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості організували для учасників АТО/ООС презентацію спеціальностей, які можна здобути в Інституті фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ імені Юрія Федьковича та інформували про можливості професійного навчання.

З учасниками АТО/ООС спілкувалася фахівець служби зайнятості, психолог Наталя Онуфрієва, яка представила гостей та вищий навчальний заклад, котрий  вони презентують.

- Нині в різних галузях на підприємствах, в організаціях та установах потрібні професіонали, які працюють у сферах кібербезпеки, телекомунікації та радіотехніки, – сказав завідувач кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича Леонід Політанський. І розповів про спеціальності, які можуть опанувати у виші та про перспективи подальшого працевлаштування.

З умовами вступу до вишу ознайомив учасників заходу відповідальний секретар приймальної комісії ЧНУ ім. Ю. Федьковича Тарас Звоздецький. Зокрема, йшлося про можливості навчатися на державному замовленні, за необхідності пройти ЗНО можна, не чекаючи рік, за графіком, який складають  для пільгових категорій вступників.

Фахівець служби зайнятості Світлана Никифорець зосередила увагу присутніх на можливостях професійного навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації за сприяння служби зайнятості. Тож охочі мають можливість опанувати затребувані на ринку праці професії, зокрема у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.