25.01.2023 | 10:33

Володимир Варвус приватний підприємець, власник швейного виробництва, займається розробкою, пошиттям та реалізацією дитячого текстилю Рueri. 

  • Цей напрямок достатньо новий. Розпочавши роботу під час війни, наразі розвиваюсь та потребую коштів на обладнання та тканину, щоб забезпечити безперебійне виробництво. Також необхідно обладнати  робочі  місця для нових працівників, не залучаючи кредитних ресурсів, - зазначає приватний підприємець.

Кошти мікрогранту, в рамках урядової програми єРобота,  250 тис.грн запланував витратити на розширення та модернізацію виробництва з пошиття дитячого текстилю. Зокрема, заплановано придбати обладнання, сировину і матеріали та витратити на оренду приміщення. Додаткове обладнання та інші витрати, в тому числі рекламу і просування, підприємець планує забезпечити власними коштами. Після придбання нового обладнання на роботу будуть прийняті 2 працівники.

- Наші клієнти це молоді мами з немовлятами та маленькими дітьми, члени їх родини та всі хто прагне створити комфорт своєму малюку, - акцентує Володимир Варвус.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.