оп
15.05.2019 | 16:08

Сьогодні, 15 травня 2019 року,   Глибоцька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості долучилася  до  проведення профорієнтаційного заходу для молоді  з презентацією професії «поліцейський» Головного Управління національної поліції в Чернівецькій області.

У приміщенні Глибоцького будинку культури провели презентацію «Будуємо кар'єру разом з Національною поліцією України». Захід відвідали школярі району.

Начальник сектору відбору та проведення атестації поліцейських Управління кадрового забезпечення Чернівецької області  підполковник поліції Оксана Зелепуга розповіла про основні функції та завдання, які покладені на співробітників поліції.

Учні шкіл переглянули відеоролики про роботу поліції  та про новації, які впроваджує структура.

Також старшокласників чекала презентація спецзасобів та зброї, які правоохоронці використовують під час несення служби, у тому числі і у зоні проведення АТО. Окрім цього,  діти мали можливість  отримати інформацію про специфіку навчання, умови вступу, проходження практики та подальшого працевлаштування.

«Такі форми профорієнтаційної роботи, надають можливість підростаючому поколінню отримати певні знання щодо вивчення світу професій, привернути увагу учнівської молоді до свідомого вибору майбутньої професії. Адже саме  правильний вибір професії розкриває перед молодою людиною шлях до реалізації своїх здібностей та життєвих планів, сприяє ефективному використанню особистого потенціалу як для особи, так і суспільства», - зазначила під час заходу Оксана Зелепуга.