13.10.2021 | 10:20

12 жовтня 2021 року фахівець з профорієнтації Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Сергій Семенов провів профінформаційні семінари для випускних класів Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на тему: «Успіх майбутнього починається сьогодні». 

- Зважаючи на зростаючі темпи життя потрібно вибрати професію, яка найбільше підходить кожній особі та розкриває особисті унікальні якості і таланти. Таким чином, щоб майбутня діяльність випускників приносила задоволення, бажання вдосконалюватись та одночасно був відчутний вклад у загальний  розвиток  суспільства, - наголосив Сергій Семенов.

Фахівець розповів про важливість вміти застосовувати детальне образне мислення на прикладі поділу професій за предметом праці «людина –людина», «людина-техніка», «людина–природа», «людина-знакова система» та «людина-художній образ».

Також учні та присутні вчителі дізнались про профорієнтаційні послуги, які надають фахівці служби зайнятості. Вони допоможуть краще пізнати себе та визначитись із найбільш підходящою професією.