24.01.2023 | 08:28

Зоряна Петихачна,  вчитель історії за фахом,  8 років працювала в гімназії  та має досвід роботи завучем з виховної роботи, понад 5 років займалася репетиторством, згодом у франчайзинговій мережі «Мудрик», там і отримала хороший досвід роботи у цьому бізнесі.

У серпні 2021 року було створено центр розвитку дитини «Совеня», а оскільки приміщення надає можливість відкрити ще 2 різновікові групи міні-садочка, то отримавши позитивне рішення на отримання мікрогранту на розширення бізнесу у сумі 250 тис. грн. та залучивши власні кошти, приступила до реалізації бізнес-ідеї.

Центр працює за такими напрямками: міні-садочок неповного дня та різновікові курси: «Мама та малюк», пізнавальний курс «Пізнайки»,   англійська мова для діток 3-7 років, підготовка до школи (за 2 роки та за 1 рік  до школи), репетиторство, денні міські табори, логопед/психолог.

 Робота центру передбачає догляд за дітками в міні-садочку в першій половині дня, проведення розвиваючих занять, організація перекусу (печиво, фрукти, чай) та проведення прогулянок. В другій половині дня проходять заняття по напрямках.

За кошти гранту вже придбано меблі для облаштування садочка в другій половині дня. Для цього обладнали спальну кімнату  на 8 ліжечок, придбали ще 4 столики із 16 стільцями, спортивний куточок, індивідуальні та офісні шафи, різноманітні розвиваючі ігри та іграшки, облаштувати дитячий майданчик.

9 січня 2023 року на новостворені робочі місця вже прийнято двох працівників.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.