16.03.2020 | 10:32

Ми продовжуємо інформувати про актуальні вакансії на ринку праці, в рамках запровадження обмежувальних заходів у службі зайнятості та  для забезпечення безперервності процесу надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості.

На Буковині актуальні  24 вакансії бухгалтерів. Таку роботу пропонують у Чернівцях, Хотинському та Заставнівському районах. Заробітну плату роботодавці пропонують від 10,5 тис грн. до мінімальної.

Найменша оплата у закладах, що знаходяться в комунальній власності, закладах освіти та охорони здоров’я.

Серед обов’язків:  нарахування заробітної плати та інших видів виплат, ведення обліку матеріальних цінностей, розрахунки з постачальниками та підрядчиками, робота в Prozoro.

Зарплату 8 - 10 тис.грн пропонують  тим, хто знає та вміє працювати з  1-С бухгалтерією 7 і 8 версії, M.E.Doc, клієнт-банкінгом, знає податкове законодавство.

Зарплату 8490 грн пропонують бухгалтеру, який буде займатися тендерними закупівлями, а також готувати річний план закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти, сума яких підлягає під проведення публічних закупівель.

Серед запропонованих вакансій є пропозиції роботи для осіб з інвалідністю. Також є робота для осіб  без досвіду з можливістю  навчання в процесі роботи.