22.09.2020 | 14:18

Залишившись без роботи, людина втрачає не тільки засоби до існування, а й бажання працювати. А тривале безробіття часто «розхитує» віру у власні сили. Проте хто хоче – шукає можливості, а не причини. Саме такої думки дотримувалась Наталія Комарова, коли перебувала на обліку в Хотинській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

За освітою пані Наталія – економіст. Точні науки їй подобались з  дитинства. Після закінчення навчання у виші вона відразу розпочала свій трудовий шлях на посаді «спеціаліст державної служби», на якій пропрацювала понад 20 років. Під час роботи Наталія Комарова проявила себе, як відповідальний дисциплінований працівник, здатний працювати в багатозадачному режимі і якісно виконувати поставлені завдання.

Коли жінка залишилась без роботи через скорочення штату працівників Хотинської районної державної адміністрації, то ні на мить не вагалася, що в статусі безробітної довго не перебуватиме, і почала активно шукати роботу.  Результат не забарився, адже допомогли із працевлаштуванням пані Наталії фахівці служби зайнятості. Їй запропонували посаду інспектора з кадрів в Хотинській центральній районній лікарні.

Вже близько трьох місяців Наталія Комарова працює на новій роботі. Її поважають колеги. Як і раніше – відповідальна, дисциплінована, знаюча. «Ніколи не сумнівайтесь у своїх силах», – радить пані Наталія теперішнім шукачам роботи. – «Вірте у краще і обов'язково дійте, тоді все складеться якнайкраще».