25.11.2021 | 09:31

       «ВСЕ БУДЕ ПТО#». Саме під таким гаслом 24 листопада 2021 року відбулося засідання дискусійної платформи функціонування кластера «Влада. Кельменецький професійний ліцей. Роботодавці», в якій взяли участь фахівці Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

         В рамках презентаційної мережі «Моя професія – найкраща» майстри виробничого навчання продемонстрували молоді можливість опанувати професії, що актуальні на ринку праці громади.

         В.о. директора Кельменецького професійного ліцею Ярослав Чура наголосив на ролі професійно-технічної освіти в контексті змін та реформування.

      Заступник директора Кельменецького ПТЛ Інна Боднар та спеціаліст з профорієнтації  Кельменецької районної філії Чернівецького ОЦЗ Алла Панчук  обговорили перспективи функціонування Центру розвитку професійної кар’єри.

        Алла Панчук поінформувала про особливості сучасного ринку праці та вимоги роботодавців до підбору кваліфікованих працівників. 

    На завершення зустрічі голова Кельменецької ОТГ Богдан Олійник запевнив у підтримці та допомозі в розвитку професійної освіти громади, в активній участі щодо надання комплексу профорієнтаційних послуг здобувачам освіти та випускникам Кельменецького ПТЛ та налагодженні комунікації з роботодавцями.