22.02.2021 | 09:09

У Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості задля визначення труднощів, з якими стикаються у процесі пошуку роботи жінки, що мають дітей віком до 6 років, та обговорення реальних можливостей подолання бар’єрів,  відбулося засідання клубу «Мистецтво бути жінкою».

         Тренерка та фахівець служби зайнятості з питань профорієнтації Наталя Онуфрієва мала на меті сформувати ціннісні установки та розвинути мотивацію безробітних жінок до успішного працевлаштування.

         Учасниці тренінгу обговорили низку питань:

  • що таке робота;
  • чи потрібно працювати;
  • чи потрібно усвідомлювати, яку саме роботу шукаю;
  • що є важливим у  працевлаштуванні; що я вмію і можу робити;
  • кроки щодо успішного працевлаштування тощо.

         В процесі тренінгової міжособистісної взаємодії учасниці виконали вправи «Хто я є ? Мої соціальні ролі», « Чого я хочу в житті?», «Коло змін»,  «Я – реальне, Я – ідеальне».

         Також жінки опрацювали «Формулу Змін» та інформацію про «Зону комфорту особистості». Особливу увагу зосередили на реальних  кроках, які  мають наблизити людину до ідеалу.  У цьому допомогло виконання вправи «3 кроки».

          Профконсультант порадила жінкам застосовувати екологічну перевірку змін, які відбулися. 

         Арт-техніки, робота з метафоричними асоціативними картками, групова дискусія тощо.  Таким насиченим та плідним було нинішнє зібрання учасниць клубу.

         Профконсультант Наталя Онуфрієва, зіставляючи очікування з результатами, підбила підсумки і надала консультації.