Чим далі в ліс, тим більше в світі інтровертів. Вчені та режисери припускають, що в майбутньому певна кількість людей вирішить зовсім відмовитися від фізичних контактів і піти у віртуальний світ.

Вже зараз VR-проекти дозволяють ефективно вивчати мови та боротися з фобіями, а оскароносний режисер Алехандро Гонсалес Ін'ярріту цього року презентував VR-проект Сarne y Arena («Тіло та пісок»), який дає глядачам можливість відчути досвід біженця і таким чином розвинути власне співчуття.

Усі ці альтернативні реальності хтось має створювати. Архітектор – це той, хто вигадує соціальний устрій, форму влади, філософію, закони, економіку віртуального світу – словом, формує цілий всесвіт.

Що треба знати?

Програмування: треба вміти більше, ніж прописувати код. Архітектор повинен вміти створювати складну систему так, щоб вона працювала і не давала збоїв.

Людині, яка мріє про таку професію, треба привчатися аналізувати дані та мислити на перспективу. Почніть з малого: ведіть щоденник витрат, навчіться моделювати власний бюджет та план вашого життя на 1-2 роки вперед. Не завадять і навички менеджера.

Де знайти додаткову інформацію?

У статтях про VR в архітектурі на ресурсі ARCH Daily.В лекції імерсивного художника та спеціаліста зі створення VR-ефектів Кріса Мілка «Віртуальна реальність як спосіб повного співчуття», відомого співробітництвом з Arcade Fire та Каньє Вестом.

Де вчитися?

Можна почати з Факультету інформатики та обчислювальної техніки КПI, а також пройти онлайн-курс Introduction to Virtual Reality від Google VR.

 За ким слідкувати?

За Крісом Мілком та його компанією Within. За компанією ArtchVirtual, яка використовує технології розробки ігор у різних сферах, включно з архітектурою та маркетингом, та компанією Middle VR.

Інформація з сайту: http://earlybirds.platfor.ma/future_jobs