16 червня 2020 року на Заставнівщині служба зайнятості організувала для безробітних вебінар «Безкоштовні навчальні програми на освітніх онлайн-платформах».

Провідний фахівець з профорієнтації Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Антоніна Старко ознайомила учасників вебінару з освітнім порталом державної служби зайнятості, з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, з онлайн-платформою для безкоштовного навчання цифровій грамотності «Дія. Цифрова освіта», а також Skills Academy та Lingva Skills – платформи з безкоштовною онлайн-освітою та курсами англійської мови для всіх українців.

Профконсультант детально розповіла про можливості освітньої платформи Coursera, яка пропонує користувачам доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу.

До вебінару долучилась Оксана Павельчук, начальник відділу «Заставнівське бюро безоплатної правової допомоги». Вона поінформувала учасників вебінару про різницю між договором дарування та заповітом, а також розповіла про надання послуг бюро у період карантину.