Служба зайнятості надає доступ до своїх послуг за допомогою вебресурсів. Це особливо актуально на час карантину. На сайті  www.dcz.gov.ua  можна ознайомитися з детальним описом послуг, скористатись новими сервісами.

 25 червня 2020 року фахівець з профорієнтації Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості  Наталія Онуфрієва провела інформаційний вебінар для шукачів роботи «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій». Профконсультант  детально ознайомила безробітних з сайтом державної служби зайнятості та сервісами:

  • «Електронний кабінет шукача роботи», у якому є можливість створити власне резюме, яке стане доступним потенційним роботодавцям та   прискорить процес працевлаштування;
  • Освітній портал служби зайнятості, який дає можливість отримати не тільки корисні поради щодо пошуку роботи, але й підвищити власні компетенції та удосконалити навички. Тут можна пройти курси «Створення резюме на сайті», «Генеруй бізнес-ідею. Розпочни свій бізнес», «Успішне працевлаштування: що потрібно знати?», «Майстерність спілкування з клієнтами», Тест на визначення компетенцій для роботи в ІТ-сфері.

Також профконсультант порадила звернути увагу на сервіс служби зайнятості «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри» (profi.dcz.gov.ua), на яких можна пройти тестування і визначити рівень власних професійних інтересів, інтелекту та особистісні схильності до певного виду професійної діяльності. Це пізнавально й корисно як для дорослих, так і для школярів.

Наталія Онуфрієва продемонструвала зазначені сервіси служби та дала відповіді на запитання слухачів. Шукачі роботи в свою чергу ознайомились з послугами служби зайнятості дистанційно.