Про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, їх переваги та недоліки дізналися безробітні Новоселиччини  3 червня 2020 року під час інформаційного вебінару на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Фахівець з профорієнтації Новоселицької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Тетяна Руссу розповіла учасникам вебінару про освітній портал Державної служби зайнятості, де шукачі роботи можуть розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання дистанційно.

Окрім цього безробітні дізналися як створити «Електронний кабінет шукача роботи» на сайті державної служби зайнятості, а також про можливості отримати низку послуг онлайн.

Під час вебінару обговорювали і джерела пошуку роботи та зосередили увагу на їхніх перевагах та недоліках. Тож учасники вебінару отримали відповіді на питання:

  •  де слід шукати вакансії;
  • які методи використовувати при пошуку роботи;
  • як побудувати власну стратегію пошуку роботи тощо.

А щоб досягти мети й знайти бажану роботу, фахівець рекомендувала безробітним щодня опрацьовувати кілька джерел вакансій.