18 серпня 2020 року  фахівець Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Тетяна Руссу провела профінформаційний вебінар для безробітних на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Фахівець ознайомила учасників із сучасними джерелами пошуку роботи, їх перевагами і недоліками, а також як необхідно щоденно опрацьовувати вакансії. Під час онлайн спілкування обговорювали, де шукати роботу, які методи використовувати під час її пошуку.

Безробітні отримали інформацію про можливості онлайн-сервісів державної служби зайнятості, зокрема навчалися користуватись  «Електронним кабінетом шукача роботи». Учасники вебінару проаналізували перелік вакансій актуальних на ринку праці, що можуть їх зацікавити.

 На завершення заходу фахівець відповіла безробітним на їхні запитання та висловила сподівання, що нові знання та навички, отримані під час вебінару, допоможуть кожному учаснику впевненіше відчувати себе на ринку праці та обрати власну стратегію пошуку роботи. Адже успіх при працевлаштуванні залежить насамперед від бажання самої людини знайти роботу.