16 жовтня 2020 року в Новодністровській міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості безробітні взяли участь в інформаційному семінарі із загальних питань зайнятості.

Захід зорганізували з дотриманням карантинних вимог. Фахівець Надія Гарбар надала присутнім інформацію про актуальні вакансії у місті та регіоні, розповіла про ризики нелегальної праці, ознайомила з сучасними підходами в службі зайнятості щодо надання послуг клієнтам, зокрема йшлося про електронні сервіси.

Учасникам заходу роз’яснили поняття «підходяща робота», «страховий стаж», «застрахована особа» та поінформували про державні гарантії окремих категорій громадян, умови надання статусу безробітного, права та обов’язки безробітних, матеріальне забезпечення у випадку безробіття, соціальні послуги служби зайнятості в період пошуку роботи.

Фахівець служби зайнятості наголосила, що в умовах карантину міська філія надає послуги клієнтам вчасно та в повному обсязі, але в рамках встановленого рівня епідемічної небезпеки. Адже послуги можуть надавати не лише у приміщенні філії, а й дистанційно будь-якими засобами комунікації.