оп

Сьогодні,  10 січня 2019 року у приміщенні Глибоцької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Використання джерел інформації про вакансії».  Особливу увагу під час проведення семінару було зосереджено на питанні працевлаштування громадян України в державі Ізраїль.

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

На заході детально розповіли про вимоги до кандидатів, умови та оплату праці. Безробітні отримали змістовні відповіді на  свої  запитання. 

Також фахівці служби зайнятості  радять ознайомитися  інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників в будівельну галузь в Ізраїлі ознайомитися на сайті www.goodwork.org.uawww.israeliobofficial.org.ua  або за телефонами гарячих ліній (099) 2025588, (093) 2025588, (097) 2025588