Фахівці Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели для безробітних вебінар на тему «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій».

Зокрема, учасникам вебінару презентували платформу «Coursera», яка через службу зайнятості відкрила безкоштовний доступ до своїх освітніх програм. Онлайн-курси дозволяють охочим розвинути додаткові знання та навички задля ефективної самореалізації на ринку праці і подальшого успішного працевлаштування. Процес навчання легко адаптувати до свого життєвого ритму, уподобань та здібностей. Тут можна пройти чимало курсів, до прикладу, з програмування, і освоїти нову професію з нуля.

Онлайн-курси Coursera доступні також на мобільних додатках.

Більшість курсів - безкоштовні, однак студентам-слухачам, які бажають отримати сертифікат про закінчення навчання, потрібно подати оцінені завдання і здати дипломні іспити та здійснити оплату. Тоді вони матимуть відповідний документ з назвою курсу та університетом, який надав його. Сертифікати використовуються студентами, щоб показати роботодавцям професійну кваліфікацію або довести набуті навички.