24 січня 2020 року в Новодністровській міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар для  безробітних осіб з орієнтації на службу в Збройних силах України.

Мета семінару - ознайомити громадян призовного віку, які не мають військових звань офіцерського складу, з питаннями прийому на військову  службу за контрактом.

На семінар були присутні старший солдат, діловод служби інформації  Сокирянського районного військового комісаріату Сергій Пастушок та Анатолій Юшко, комісар 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького.

Військовослужбовці розповіли  безробітним про актуальні вакансії, які є наразі у військових частинах. А це - зв’язківці, кухарі, медичні працівники, водії, механіки, кочегари, а також розвідники, стрільці, сапери, радіотелефоністи тощо.

Бути військовим нині – престижно, а тому і заробітна плата достойна, і багато соціальних гарантій від держави отримують контрактники та члени їх сімей.

Під час заходу кожен охочий  мав можливість особисто поспілкуватися з представником військової частини та детально ознайомитися з умовами контракту, розмірами грошового забезпечення, обмінятися номерами телефонів тощо.