Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Ця народна мудрість знаходить своє підкріплення, практично, у всіх сферах людського буття. І ми самі часто переконуємось в тому, що побачене справляє на нас більше враження і надовго залишається в пам’яті, ніж те, про що ми лише почули.

Так, 22 березня Глибоцьким районним центром зайнятості організовано професіографічну екскурсію для безробітних на ТОВ «Лілак» з метою ознайомлення екскурсантів з основними обов’язками та вимогами роботодавця до представників таких професій, як варник харчової сировини та продуктів (виробництво фруктових та овочевих консервів), машиніст закупорювальних машин (виробництво фруктових та овочевих консервів),вантажник, машиніст розливально-наповнювальних автоматів. На захід запросили 25 безробітних, які тривалий час знаходяться на обліку в центрі зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Т.Вовк розповіла учасникам про стан ринку праці, ознайомила присутніх з підприємством, з наявними вакансіями та перспективою працевлаштування, акцентуючи увагу учасників на зростанні попиту і престижності робітничих професій.

Професіографічна екскурсія для безробітних пройшла на високому рівні завдяки участі в даному заході  представників ТОВ «Лілак» - Л.Ганчерук та К.Желік.

Безробітні отримали змістовну та корисну інформацію про важливість робітничих професій, про основні вимоги до представників даних професій, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того щоб працювати на цьому підприємстві.

Служба зайнятості всіляко намагається допомогти людині в обранні виду професійної діяльності, котрий найповніше відповідає кожній окремій особистості та вимогам сучасного ринку праці.