В Новоселицькій районній філії Чернівецького ОЦЗ 5 серпня 2020 року відбувся профконсультаційний вебінар для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб.

Фахівець з профорієнтації Тетяна Руссу поінформувала про спектр послуг служби зайнятості, ситуацію на ринку праці, додаткові соціальні гарантії у сприянні працевлаштуванню даної категорії населення. Спеціаліст також зосередила увагу учасників вебінару на можливостях започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості. Окрім цього йшлося про навчання та підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці.

- Найкраща реабілітація для учасників АТО – це хороша робота з достойною заробітною платою, – зазначила Тетяна Руссу.

До роботи вебінару також долучилися представники соціальних служб, що опікуються проблемами учасників АТО. Зокрема, щодо надання безоплатної правової допомоги, що гарантується державою, розповіла Світлана Гузун, про психологічну допомогу говорила психолог Уповноваженого органу з питань пробації  Віроніка Репужинська.

Також цього фахівці спілкувалися та консультували внутрішньо переміщену особу. Йшлося про грошове забезпечення ВПО, надання соціальних послуг, працевлаштування, надання психологічної та соціально-економічної допомоги.

З початку року фахівці Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ працевлаштували двох учасників АТО.