Про гендерну рівність у сфері праці йшлося на вебінарі, який відбувся 21 травня 2020 року в Новоселицькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Фахівець з профорієнтації Тетяна Руссу ознайомила учасників з основними засадами гендерної політики у сфері зайнятості, розкрила зміст понять «гендер», «гендерна рівність» та «гендерні стереотипи». Йшлося також про становище на ринку праці жінок-матерів, працівниць передпенсійного віку та молоді без досвіду роботи.

Безробітні отримали поради як уникати типових помилок при пошуку роботи.

Основні положення Законів України «Про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок» та «Про запобігання та протидію  домашньому насильству» роз’яснила юрисконсульт Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Аліна Кузик. Вона звернула увагу на те,  що роботодавцям забороняється в оголошеннях про наявні вакансії зазначати обмеження щодо віку кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або чоловікам, висувати вимоги, що надають перевагу одній із ста́тей, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надати відомості про особисте життя.