4 вересня 2020 року в Новоселицькій районній філії Чернівецького ОЦЗ до Дня підприємця відбувся профконсультаційний вебінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Йшлося про перспективи  самозайнятості шукачів роботи, зокрема у сфері підприємництва.

Спеціаліст з профорієнтації  Тетяна Руссу закцентувала увагу безробітних на можливості започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості. Розповіла про можливість проходження профнавчання за направленням служби зайнятості на  короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності та поінформувала про дистанційне навчання. На вебінарі учасники дізналися про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, а також ознайомилися із структурою бізнес-плану та факторами, від яких залежить успішність  бізнес-ідеї.

До вебінару долучився й  успішний підприємець Антон Журавель, який за сприяння служби зайнятості зміг реалізувати свою мрію. Він розповів, що ідею відкриття власного бізнесу розглядав вже давно. Були вагання щодо фінансових можливостей та організаторських здібностей. Остаточно вирішив започаткувати свій бізнес вже після відвідування семінарів служби зайнятості та проходження професійної діагностики в 2019 році. Успішно завершивши професійне навчання за напрямком «Основи підприємницької діяльності», захистивши бізнес-план у сфері електронної торгівлі через Інтернет-магазин, отримав одноразову допомогу на відкриття власної справи. Нині Антон Журавель – успішний підприємець, який планує створення нових робочих місць. А служба зайнятості допомже підприємцю дібрати необхідних працівників.

На завершення заходу Антон Журавель порадив безробітним повірити в себе. Перш за все необхідно поставити чітку мету, якої хочеш досягти. А служба зайнятості допоможе в її реалізації.