11 червня 2018 року в Бізнес-центрі відбувся презентаційний круглий стіл «Голос жінки  має силу 2018». До заходу долучилася начальник відділу профорієнтації Чернівецького обласного центру зайнятості Ірина Гончарук.

Під час заходу йшлося, що громадська організація «Фундація прав людини» розпочала другу фазу проекту «Голос жінки має силу», до якої приєдналася і Чернівецька область. Проект працює в семи регіонах України – Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Луганська, Сумська, Харківська та Чернівецька області.

В рамках проекту  передбачається багато інформаційно-просвітницьких заходів. Це Національний радіомарафон «Ukrainians», який стартував 18 травня і триватиме 10 тижнів в ефірі «Стильного радіо». Передбачаються 4-денні Школи-тренінги на теми правозахисту, адвокаційних кампаній, миротворчості, блогерства і арт-технік як засобів вирішення конфліктів; адвокаційні заходи на підтримку жінок, а також  активна блогерська діяльність.

Ірина Гончарук поінформувала про роботу, яку здійснює обласна служба зайнятості для безробітних жінок. Вона зазначила, що з початку року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 11236 осіб, які мали статус безробітного, з них 5060 (45%) – жінки. Водночас  43% безробітних жінок  займали робітничі місця, 42%  -  посади службовців та 15% не мали професії. За сприяння служби зайнятості 928 жінок працевлаштовані (18,3%).

«Окрім працевлаштування, служба зайнятості проводить різноманітні заходи щодо орієнтації жінок на набуття додаткових компетенцій, опанування сучасними методами пошуку роботи з використанням інформаційних технологій, профілювання та кейс-менеджменту» - зазначила начальник відділу профорієнтації Чернівецького обласного центру зайнятості.

Також для жінок організовано клуби для жінок, під час яких жінки в невимушеній атмосфері спілкуються на цікаві для них теми. Зокрема, на базі Герцаївської районної філії створено клуб «Femea», Глибоцької районної філії  «Між нами, жінками…», Путильського районного центру зайнятості «Джерело», Хотинського  - «Берегиня» та у Чернівцях - «Мистецтво бути жінкою». З початку року вже відбулося 18 засідань клубу. До роботи клубів залучалися:  лікарі, громадські організації «Синергія» та «Просвіта», косметолог, майстер з еколіпнини, виготовлення ляльок-мотанок (тінки), практикуючий йог, представник Професійної Спілки Художників та інші.