Сьогодні, 13 листопада 2020 року,   на базі Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості відбувся вебінар для безробітних «Підготовка до співбесіди  з роботодавцем».

Профконсультант Наталя Онуфрієва звернула увагу учасників вебінару на необхідність співбесіди, як важливого етапу у працевлаштуванні. Розповіла про види  співбесід та кроки підготовки до нього. Ознайомила з  прийомами та методами ефективного спілкування.

Присутні мали можливість дізнатись секрети вдалої співбесіди з роботодавцем та отримати поради як «зручно» відповідати на «незручні» питання роботодавців. 

Наталя Онуфрієва  особливу увагу приділила питанням, які допоможуть бути переконливим під час співбесіди, розглянули можливі варіанти відповідей на деякі питання роботодавців під час співбесіди, а також некоректні запитання, паузи, активне слухання, спонукання до відвертості, непорозуміння та провокації.

Учасники вебінару опрацювали «7 кроків перед зустріччю з роботодавцем», які важливо зробити, готуючись до співбесіди. Фахівець надала поради стосовно ефективного налагодження міжособистісного сприйняття з урахуванням  тих жестів та дій, котрі справляють негативне та позитивне враження на співрозмовника. Крім цього, профконсультант запропонувала скористатися пам’яткою щодо завершального етапу успішної  співбесіди з роботодавцем та після неї.