4 грудня 2020 року в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алла Горбан провела тренінг для безробітних на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Учасників семінару ознайомили з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюють з роботодавцем. Також йшлося про підвищення внутрішньої мотивації до розвитку власних здібностей, цінностей та ресурсів, необхідних для працевлаштування, усвідомлення свого особистісного потенціалу, визначення напрямків вдосконалення своєї особистості, створення психологічної готовності для успішної самопрезентації на ринку праці.

На захід запросили заступника начальника відділу Путильського бюро безоплатної вторинної правової  допомоги Тетяна Різак. Гостя детально ознайомила клієнтів служби зайнятості з послугами бюро безоплатної вторинної правової допомоги. Вона розкрила тему: «Права осіб при працевлаштуванні на роботи сезонного та тимчасового характеру», що є дуже актуальним в гірському регіоні, а також ознайомила присутніх з видами трудових договорів. Тетяна Різак зауважила: «Грамотно складений трудовий договір – запорука захисту інтересів працівника».

Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алла  Горбан ознайомила учасників з формами та методами самопрезентації, а також з видами співбесіди, розповіла про інтерв’ю та співбесіду з роботодавцем онлайн, як до неї підготуватися та як врахувати всі недоліки та переваги дистанційного спілкування.

Присутні ознайомилися з структурою співбесіди, загальними правилами поведінки під час співбесіди, можливими питаннями роботодавців. Також учасники мали можливість детально ознайомитися з основами самопрезентації, механізмом дії першого враження на роботодавця при працевлаштуванні тощо.