22 червня 2020 року в Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості відбувся вебінар для безробітних «Підготовка резюме».

Профконсультант Наталя Онуфрієва розповіла  учасникам вебінару про види  співбесід та як підготуватися до них, ознайомила з прийомами та методами ефективного спілкування та звернула увагу на необхідність співбесіди, як важливого етапу у працевлаштуванні.

Учасники вебінару отримали поради як влучно відповідати на незручні запитання роботодавців та дізнались секрети вдалої співбесіди з роботодавцем. 

Особливу увагу приділили питанню «Як бути переконливим під час співбесіди ?»

  Також йшлося про можливі варіанти відповідей на деякі запитання роботодавців під час співбесіди, некоректні запитання,  паузу, активне слухання, спонукання до відвертості,  непорозуміння, провокацію.

Учасники вебінару опрацювали «7 кроків перед зустріччю з роботодавцем», які важливо зробити, готуючись до співбесіди. 

Профконсультант Наталя Онуфрієва інформувала щодо ефективного налагодження міжособистісного сприйняття з урахуванням  жестів та дій, котрі справляють негативне та позитивне враження на співрозмовника та  запропонувала ознайомитись з пам’яткою завершального етапу успішної співбесіди з роботодавцем.