Новоселицька районна філія Чернівецького ОЦЗ продовжує свою консультаційну діяльність в онлайні. Сьогодні, 11листопада 2020 року,  відбувся черговий вебінар на тему: « Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Під час заходу безробітні ознайомилися з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються на зустрічі з роботодавцем, основними прийомами самопрезентації.

Фахівець з профорієнтації філії Тетяна Руссу  поінформувала про  основні аспекти проходження співбесіди, зокрема, як ефективно пройти співбесіду та як налаштувати  себе на співбесіду. Фахівець детально проаналізувала  3 етапи проходження співбесіди – телефонна розмова з роботодавцем, підготовка до співбесіди та безпосередньо проходження співбесіди. Окремо йшла мова про співбесіду з роботодавцем у режимі Skype.

Детально фахівець розглянула різні методики питань, які використовуються на співбесіді, та основну увагу зосередила на важких питаннях стресової співбесіди, що найчастіше застосовуються та викликають ускладнення при відповідях.

  • Важливим етапом у процесі пошуку роботи є співбесіда з роботодавцем, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху, -  зазначила Тетяна Руссу.

.