В Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості 11 березня 2020 року відбувся  інформаційний семінар  із  загальних питань зайнятості.

Під час заходу профінформатор Леся Олійнич розповіла присутнім як кар’єрні радники допоможуть безробітним скласти індивідуальний кар’єрний план з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

Леся Олійнич зазначила: «Наша мета допомогти як шукачам роботи, так і роботодавцям знайти один одного, дати можливість безпосередньо поспілкуватися. Сьогодні більшість роботодавців шукають досвідчених працівників з інструментом».

Фахівець надала інформацію про актуальні вакансії на регіональному ринку праці, розповіла про переваги легальної зайнятості, ризики нелегального працевлаштування та загрози нелегальної трудової міграції, а також ознайомила з електронними  сервісами служби зайнятості.

Також із безробітними спілкувалася провідний кредитний фахівець АТ «ПУМБ» Мар’яна Старкіна, яка презентувала посаду кредитора. Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись за телефоном (050) 432-74-09 з 9:00 до 18:00.