Тісна співпраця об’єднує Глибоцький районний центр зайнятості та Головне управління Пенсійного фонду у Глибоці. Пенсійники часті гості у районному центрі зайнятості. Метою є проведення інформаційно-консультативних заходів для безробітних, які звернулися за послугами до центру зайнятості.

Пенсійна тематика семінарів різноманітна, бо аудиторію слухачів для семінарів районний центр зайнятості підбирає за віковою категорією безробітних громадян. Це і молоді жінки, і люди до 45 років, і громадяни, які старші 55 років. Інваліди також складають свою індивідуальну групу для відвідання семінару.

Під час заходів працівники пенсійної служби інформують громадян про порядок призначення пенсії за віком, перелік документів, необхідних для призначення пенсії, особливості підвищення пенсійного віку для жінок, розповідають про негативні наслідки нелегальної зайнятості та отримання заробітної плати в «конвертах», зосереджують увагу присутніх на залежності розміру майбутньої пенсії від страхового стажу та розміру заробітної плати.

Присутні отримують відповіді на запитання щодо порядку зарахування стажу за період здійснення підприємницької діяльності, отримання допомоги по безробіттю та навчання.

Фахівці управління постійно закликають присутніх завчасно подбати про свою пенсію. Крім того, повідомляють про можливість оперативного отримання необхідних роз’яснень за телефоном «гарячих ліній» та Skypе-зв’язку.