В Новоселицькій районній філії Чернівецького ОЦЗ 30 червня 2020 року відбувся профконсультаційний  тренінг-вебінар на тему «Мотивація до праці».

Фахівець з профорієнтації Тетяна Руссу звернула увагу безробітних на зміст та поняття «мотивації», вплив мотивації на діяльність та досягнення поставлених цілей.

Учасники вебінару визначали основні цілі в житті та розглядали  вплив життєвих обставин на їхній професійний розвиток.

Також фахівець розповіла шукачам роботи про важливість правильної мотивації для досягнення успіху в житті . У результаті присутні підвищили свій рівень поінформованості щодо розвитку навичок з визначення та подолання труднощів на шляху до досягнення цілей.

Спеціаліст запропонувала учасникам вебінару декілька мотиваційних вправ, що відтворювали можливі варіанти подій, які виникають у житті людини.

-         Безробіття було і залишається однією з найгостріших соціальних проблем, яка, крім того, є також серйозною психологічною проблемою українців. Тому основною метою тренінгу було підвищення мотивації до праці безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, -зауважує Тетяна Руссу.

Зазначені заходи є вкрай актуальними та важливими, бо не лише формують оптимістичне мислення у людей, що опинилися у стресовій ситуації, а й розвивають відповідальність за особистісне та професійне самовдосконалення.