З нагоди Міжнародного дня інвалідів, в приміщенні Герцаївської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся захід на тему «Працевлаштування осіб з інвалідністю».

На заході були присутні безробітні та запрошені голова Герцаївської районної ради ветеранів війни, праці та інвалідів Михайло Онофриесе та головний спеціаліст по роботі з особами з інвалідністю управління праці та соціального захисту населення Герцаївської РДА  Карина Кнауб.  

Профорієнтатор Тамара Педурару ознайомила всіх учасників заходу з актуальними вакансіями на ринку праці для осіб з інвалідністю.

Своєю історією працевлаштування поділився Дмитро Алекса, має інвалідність І групи.  Навесні він звернувся до центру зайнятості  за допомогою у пошуку роботи, але з запропонованих вакансій йому нічого не припадало до душі.  Під час заходу він розповів як знайшов роботу в компанії Coral Club International, як змінилось його життя після працевлаштування. 

  • Приклад Дмитра показує, що особи з інвалідністю можуть бути і стають  повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями та соціально активними громадянами, - зазначає фахівець Герцаївської районної філії Тамара Педурару.

 

Карина Кнауб ознайомила присутніх з порядком звернення за призначенням пенсії для осіб з інвалідністю та переліком необхідних для цього документів.