У с. Тернавка Герцаївського району в сільському будинку культури зібралися бібліотечні працівники району та обласного центру, підприємці, представники служби зайнятості, органів місцевого самоврядування на семінар-практикум «Економіка. Бізнес. Бібліотека».

У заході взяли участь фахівець Герцаївської районної філії Чернівецького ОЦЗ Тамара Педурару, начальник відділу культури, національностей та релігій , депутат Герцаївської ОТГ Адріан Медведь, заступник директора з наукової роботи Чернівецької обласної бібліотеки імені Михайла  Івасюка  Марія Довгань, директор Чернівецької обласної бібліотеки для дітей Аліна Біла, підприємці села Тернавка Петро Георгіу, Аліна Скрипкару, начальник Герцаївського бюро правової допомоги Євген Кондель, директор Герцаївської центральної бібліотеки Олена Мігай.

Учасники семінару обговорювали питання розвитку села, зокрема підприємництва, обмінювались досвідом, говорили і про розвиток  бібліотечної справи.

Фахівець з профорієнтації Герцаївської районної філії Чернівецького ОЦЗ Тамара Педурару розповіла про послуги, які надає служба зайнятості,  презентувала електронні сервіси та сайт служби зайнятості, докладно розказала про можливості навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зокрема у Рівненському ЦПТО. Окрім цього Тамара Педурару поінформувала підприємців про допомогу служби зайнятості фізичним особам – підприємцям, зокрема про надання компенсації єдиного соціального внеску та навчання безробітних на замовлення роботодавців.