Сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.

Для проведення інформаційної роботи щодо попередження торгівлі людьми та надання допомоги потерпілим, сьогодні, 30 липня 2020 року,  в Глибоцькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку, фахівці провели профінформаційний вебінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми». До вебінару долучилися соціальні партнери служби зайнятості управління праці та соціального захисту населення  Глибоцької  РДА та Глибоцьке бюро правової допомоги.

Під час вебінару вдалося відшукати відповіді на низку складних питань, зокрема, що таке торгівля людьми,  як відрізнити торгівлю людьми від інших злочинів,  як вербують торгівці людьми,  яку допомогу можуть отримати особи, постраждалі від торгівлі людьми, як розпізнати небезпечну ситуацію та які органи повідомити у разі загрози життю чи здоров’ю.