До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Кельменецькій районній філії Чернівецького ОЦЗ  за участю заступника начальника управління – начальника відділу праці, державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення Віолети  Бинди відбувся вебінар для безробітних.

Захід проведено для підвищення рівня поінформованості безробітних про проблему торгівлі людьми та привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від торгівлі людьми, а також вміння виявити ситуації торгівлі людьми для своєчасної протидії.

«Кількість громадян України, які потрапляють у ситуації торгівлі людьми, з кожним роком стрімко зростає», — зазначив заступник  начальника відділу активної підтримки безробітних  Олег Гарабажій.

Віолетта Бинда розповіла про специфіку злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, механізми протидії та  правила виїзду за кордон. Фахівець поінформувала як легально працевлаштуватися за кордоном, оформити робочу візу, а також про допомогу потерпілим від усіх форм сучасного рабства.

Якщо людина тільки збирається за кордон, то обов’язково вона повинна скористатися порадами для тих, хто їде навчатися чи працювати за кордон. Відповідну інформацію та допомогу можна отримати і в місцевих центрах зайнятості, і в державних та громадських організаціях, що надають допомогу людям, які опинилися у важких ситуаціях, місцевих правоохоронних органах.